Orgány veřejné správy

http://uradyprace.flek.cz/ - úřady práce v ČR


Odborový svaz státních orgánů

Odborový svaz sídlí v několika městech České republiky, hlavní sídlo můžete najít v centru Prahy na Senovážném náměstí. Zajišťuje právní pomoc a poradenství, ale pouze členům, kteří  v odborovém svazu jsou. V současné době je odborů několik.

Každý kdo se rozhodne do odborů vstoupit, tak má zároveň možnost se rozhodnout, do jakých vstoupí a jaké bude podporovat.

Zároveň jsou odborové svazy rozděleny na několik svazů, které se zabývají problematikou nejen v zaměstnanosti, ale i ve školství. Některé z nich aktivně ovlivňují hospodářskou politiku ve státě a prosazují si v ní svoje zájmy a změny.

Členem odborového svazu se může stát kdokoli, kdo ukončil školní docházku - povinnou. Důvodem proč se lidé stále více přihlašují do odborů je, že jejich šance na zveřejnění jejich nápadů na změny podstatně stoupá. Co se týče odborů zaměstnanosti, tak ty poskytují právní pomoc všem, kteří mají nebo v minulosti měli potíže se zaměstnavatelem, odbory zastupují i před soudem. Hlavním důvodem ale jsou pravidelné informace, které se danou problematikou zabývají. Pokud je organizace početně silná, tak má i větší šanci na úspěch v prosazování svých zájmů, změn a potřeb. Do odborů je možné se přihlásit pomocí vyplnění žádosti, která se obvykle nachází na všech internetových stránkách daných odborů.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Orgány státní správy a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Poptáváte levné služby nebo třeba zboží za výhodné ceny? Zkuste webové stránky popt.cz, poptávka služeb za rozumnou cenu.